Інформація про роботу зі зверненнями громадян у
Головному управлінні статистики у Сумській області
за ІІ квартал 2025 року
На виконання положень Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 в Головному управлінні статистики у Сумській області (далі – ГУС у Сумській області) у ІІ кварталі 2025 року проводилась робота щодо неухильного виконання норм Закону України "Про звернення громадян", забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення, особистий прийом та обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді.
У ІІ кварталі 2025 року до ГУС у Сумській області надійшло 3 звернення від громадян, з них: поштою – 2 (66,7%), від громадян на особистому прийомі – 1 (33,3%).
Питання, що порушували громадяни у зверненнях до органів державної статистики, стосувалися праці і заробітної плати – 3 звернення (100%).
Серед звернень громадян 100% склали заяви. Усі 3 (100%) звернення були вирішені позитивно.
У звітному періоді до ГУС у Сумській області повторних та колективних звернень громадян не надходило.
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2009 року № 630 «Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади» в ГУС у Сумській області була забезпечена робота телефонної «гарячої лінії».
Інформація щодо роботи зі зверненнями громадян висвітлювалась на інформаційному стенді ГУС у Сумській області та була поновлена на вебсторінці в мережі Інтернет.
З метою додержання виконання контрольних термінів документів у звітному періоді працівники служби діловодства постійно здійснювали випереджувальний моніторинг і проводили роз’яснювальну роботу щодо усунення окремих недоліків ведення діловодства зі зверненнями громадян.
Робота зі зверненнями громадян перебувала на постійному контролі у керівництва ГУС у Сумській області.