Про Головне управління
Доступ до публічної інформації
Діяльність Головного управління
Публікації
Статистична інформація
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України
Анкетні опитування
Конкурс на зайняття вакантних посад
Всеукраїнський перепис населення
Юним громадянам
Статистична звітність
Оголошення
Пошук за кодом ЄДРПОУ
Пошук по сайтуКількість відвідувачів


Замовлення статистичної інформації

 

   

До уваги користувачів


      Доводимо до відома замовників статистичної інформації (послуг), що 21 січня 2015р. Головне управління статистики у Сумській області виключено з Реєстру платників податку на додану вартість (ПДВ), тобто вартість статистичної інформації (послуг) не включає ПДВ.

 _________________________________________________

 

 

   Статистична інформація, розміщена на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Сумській області є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. У разі її використання з метою подальшого поширення користувачами, обов’язково необхідно робити посилання на джерело отримання даних – “За даними Головного управління статистики у Сумській області”.


    Відповідно до Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1659 від 08.11.2000р. із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ №820 від 03.08.2011р., Головне управління статистики у Сумській області з метою сприяння ефективному використанню статистичної інформації підприємствами і організаціями всіх форм власності, а також громадянами, пропонує послуги, які надаються на платній основі:


 

підготовка інформаційно-аналітичних виданьстатистичні збірники, бюлетені та доповіді, які містять інформацію з різних питань соціально-економічного становища області, районів, за видами економічної діяльності та можуть стати в нагоді як фахівцям, так і широкому колу читачів. Більш детальну інформацію щодо статистичних продуктів, підготовку яких здійснює Головне управління статистики у Сумській області, можна отримати, ознайомившись із

Каталогом офіційних статистичних публікацій у 2017 році.підготовка довідково-інформаційних матеріалів:


  • довідки за тематичними запитами – статистична інформація може надаватися в динаміці за ряд років, в цілому по області та в розрізі районів і міст обласного підпорядкування, за видами економічної та промислової діяльності тощо;
  • консультації та роз’яснення методичного характеру з питань обліку та складання статистичної звітності;
  • відомості з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України (ЄДРПОУ) – інформація згрупована за відповідними класифікаційними ознаками у вигляді аналітичних таблиць, сформованих шляхом зведення і угрупування даних реєстру та знеособлення статистичних показників за територією, видами економічної діяльності, організаційно-правовими формами господарювання, активністю за даними ДПА;
  • проведення додаткових статистичних спостережень, не передбачених планом державних статистичних спостережень.

 

   Ознайомитись та придбати статистичні видання або замовити надання інших видів послуг можна в приміщенні Головного управління статистики за адресою:

 

м.Суми, вул. Супруна, 16, к.12, 14, 24.

 

  Замовлення наших видань або інших довідково-інформаційних матеріалів можливе за допомогою електронної пошти. Для цього Вам необхідно надiслати лист-замовлення на


e-mail: admin@sumy.ukrstat.gov.ua


Також приймаються замовлення надіслані поштою або факсом: (0542) 77-08-57.

Лист-замовлення може бути складений у довільній формі, в якому необхідно чітко зазначити:

  • запитувану інформацію, її деталізацію (за регіонами, видами діяльності, організаційно-правовими формами господарювання тощо);
  • період (або на яку дату), за який потрібно надати дані;
  • бажані носії інформації та її вигляд;
  • контактну інформацію: прізвище, адресу, контактний телефон замовника. 

Для зручності Ви можете скористатися наступною формою:

 

Лист-замовлення


   Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком або готівкою через касу Головного управління статистики. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від витрат часу для її підготовки.

 

Контактні дані для замовлення інформації:

 

Адреса: 40481, м. Суми, вул.Супруна,16, к. 12, 14, 24.

Телефони: (0542) 25-05-25, 25-21-27.

E-mail: admin@sumy.ukrstat.gov.ua

 

 

Реквізити для оплати:

 

Одержувач: Головне управління статистики у Сумській області

Код ЄДРПОУ: 02362227

Банк: ДКСУ м.Київ

МФО: 820172

Р/рахунок: 31252205106560

 

 


При використанні статистичної інформації посилання на ГУС обов'язкове
Короткі підсумки соціально-економічного становища Сумської області

Населення. Чисельність наявного населення Сумської області, за оцінкою, на 1 березня 2017р. становила 1102,6 тис. осіб. Упродовж січня–лютого 2017р. чисельність населення області зменшилася на 1890 осіб. Природний рух населення у січні–лютому 2017р. характеризується суттєвим перевищенням числа померлих над живонародженими: на 100 померлих – 42 живонароджених.

 

Субсидії населенню. У січні–лютому 2017р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначені 29,1 тис. домогосподарств, з них у міських поселеннях – 24,2 тис. домогосподарств, у сільській місцевості – 4,9 тис. домогосподарств. Загальна сума призначених субсидій становила 44619,7 тис.грн. Крім того, у січні–лютому 2017р. 426 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з них у міських поселеннях – 104 домогосподарствам, у сільській місцевості – 322 домогосподарствам. Упродовж січня–лютого 2017р. населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 309,7 млн.грн (69,3% нарахованих за цей період сум).

 

Ринок праці. Кількість зареєстрованих безробітних на кінець березня 2017р. становила 15,2 тис. осіб. Допомогу по безробіттю отримували 79,9% осіб, які мали статус безробітного. Із загальної кількості безробітних 53,8% становили жінки. Рівень зареєстрованого безробіття по області протягом березня 2017р. зменшився на 0,21 в.п. і на кінець місяця становив 2,19% населення працездатного віку.

 

Показати все
Вийшли з друку
Для придбання друкованих видань звертатись до відділу фінансово-економічного забезпечення за адресою:
вул. Супруна, 16, к.24, м.Суми, 40481, Україна.
Телефон: 25-05-25
Показати все
© Головне управління статистики у Сумській області, 2006-2017

Зачекайте, будь-ласка!
Інформація завантажується.