Про Головне управління
Доступ до публічної інформації
Діяльність Головного управління
Нормативно-правова база
Публікації
Соціально-економічне становище регіону
Статистична інформація
Всеукраїнський перепис населення
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Анкетні опитування
Конкурс на зайняття вакантних посад
Юним громадянам
Статистична звітність
Оголошення
Пошук по сайту

Кількість відвідувачів


Оголошення

Для користувачів статистичної інформації

  

Шановні користувачі!


Згідно з пунктом 1 Закону України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни», фізичні особи-підприємці та юридичні особи під час воєнного стану або стану війни та протягом трьох місяців після його припинення мають право не подавати статистичну та фінансову звітність.

 

Зважаючи на відсутність звітів у період дії воєнного стану або стану війни, а також протягом 3 місяців після його завершення органи державної статистики призупиняють оприлюднення статистичної інформації, за винятком індексу споживчих цін, експорту-імпорту товарів, попередньої оцінки ВВП, окремої інформації за періоди 2022-2023 років, а також за 2021 рік та попередні періоди. Органи державної статистики поновлять надання статистичної інформації у повному обсязі по завершенню встановленого Законом терміну для подання статистичної та фінансової звітності після її опрацювання та оприлюднення даних на державному рівні.

 

Будь ласка, слідкуйте за повідомленнями

на офіційних інтернет-ресурсах Держстату та його територіальних органів.

 

Дякуємо за розуміння.

Разом – до перемоги!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!


_______________________________________________

 

 

Спостереження за змінами цін (тарифів) на споживчі товари (послуги), починаючи з даних за січень 2023 року, здійснюються відповідно до «Методологічних положень державного статистичного спостереження за змінами цін (тарифів) на споживчі товари (послуги)» (наказ Держстату від 16.12.2021 № 310, зі змінами, затвердженими наказом Держстату від 30 грудня 2022 року № 456 (розміщені на офіційному вебсайті Держстату (www.ukrstat.gov.ua) у розділі «Методологія та класифікатори»/«Статистична методологія»/«Економічна статистика»/«Ціни»).

 

Також оновлено вагову структуру для розрахунку ІСЦ, яка базується на даних національних рахунків щодо витрат домогосподарств на кінцеве споживання на рівні розділів, груп і класів за Класифікацією індивідуального споживання за цілями. Для подальшого розподілу використовується деталізована інформація щодо споживчих грошових витрат домогосподарств за результатами обстежень умов життя домогосподарств: розміщені на офіційному вебсайті Держстату (www.ukrstat.gov.ua) у розділі «Статистична інформація»/«Економічна статистика»/«Ціни»/«Індекси споживчих цін (інфляція)»/«Вагова структура для розрахунку ІСЦ»/«Вагова структура для розрахунку ІСЦ за Класифікацією індивідуального споживання за цілями за 2021 рік (чинна)».

 ________________________________________________________

 

Органи державної статистики розширюють канали комунікації з користувачами. Для вашої зручності Головне управління статистики у Сумській області створило Вайбер-спільноту «Сумистат користувачам».


Приєднуйтесь:

https://bit.ly/3A6PGMs

                                             

 

Ми забезпечимо оперативну комунікацію з учасниками спільноти. Ви зможете ставити запитання, отримувати роз’яснення фахівців, дізнаватися про терміни оприлюднення інформації, випуску статистичних видань тощо.

Чекаємо на вас!

 

До зустрічі у спільноті!

________________________________________________________

 

До уваги користувачів ЄДРПОУ

Інформуємо, що 09 березня 2021 року набув чинності наказ Державної служби статистики від 02 листопада 2020 року № 312 "Про затвердження Змін до Положення про порядок і умови користування даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України", зареєстрований у Міністерстві юстиції 22 лютого 2021 року за № 224/35846.

  ________________________________________________________

 

З 1 липня 2020 року запроваджено в дію нову версію Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД), яка затверджена Законом України від 4 червня 2020 року № 674-IX "Про митний тариф України".

Ураховуючи викладене, з метою коректного відображення інформації у таблицях на рівні 4-8 знаків УКТЗЕД, публікація таблиці "Зовнішня торгівля окремими видами товарів за країнами світу" на офіційному вебсайті Держстату (www.ukrstat.gov.ua) здійснюватиметься двома масивами: І півріччя 2020 року (щомісячно наростаючим підсумком) та ІІ півріччя 2020 року (також щомісячно наростаючим підсумком), а саме за липень, липень-серпень, липень-вересень, липень-жовтень, липень-листопад та липень-грудень цього року.

 ________________________________________________________

У зв'язку із переглядом Національним банком даних щодо прямих інвестицій за період 2015–2019 роки (https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniybank-udoskonalyuye-obchislennya-statistiki-pryamih-inozemnih-investitsiy) та їх оприлюдненням 30 червня 2020   року на вебсайті Національного банку дані державного статистичного спостереження щодо інвестицій зовнішньоекономічної діяльності за період 01 січня 2016 року – 31 грудня 2019 року неактуальні

З І кварталу 2020 року єдиним відповідальним за поширення даних про прямі інвестиції є Національний банк (https://bank.gov.ua/ua/statistic/sectorexternal/data-sector-external#1)."


При використанні статистичної інформації посилання на ГУС обов'язкове
© Головне управління статистики у Сумській області, 2006-2023

Зачекайте, будь-ласка!
Інформація завантажується.