Про Головне управління
Доступ до публічної інформації
Діяльність Головного управління
Нормативно-правова база
Публікації
Статистична інформація
Всеукраїнський перепис населення
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Анкетні опитування
Конкурс на зайняття вакантних посад
Юним громадянам
Статистична звітність
Оголошення
Пошук за кодом ЄДРПОУ
Пошук по сайту


Кількість відвідувачів


Доступ до публічної інформації > Інформація про систему обліку

Інформація про систему обліку

 

Запити на отримання публічної інформації згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" надходять до Головного управління статистики у Сумській області (далі – ГУССО) та управлінь (відділу) статистики у районах (далі – У(В)СР) в усній або письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, факсом, телефоном, електронною поштою, що вказані на офіційному веб-сайті ГУССО в розділі "Доступ до публічної інформації".

 

Реєстрацію запитів на інформацію здійснює відділ документального забезпечення та контролю виконання (працівник У(В)СР, відповідальний за організацію доступу до публічної інформації) централізовано в міру надходження.

 

При реєстрації працівником відділу документального забезпечення та контролю виконання (працівником У(В)СР, відповідальним за організацію доступу до публічної інформації) на запиті проставляється штамп про взяття його на контроль.

 

Зареєстровані відділом документального забезпечення та контролю виконання запити на інформацію з резолюцією керівника терміново передаються для надання відповіді до сектору поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю.

 

Підготовка відповіді на запит на інформацію не перевищує 5 робочих днів із дня реєстрації запиту відділом документального забезпечення та контролю виконання (працівником У(В)СР, відповідальним за організацію доступу до публічної інформації).

 

Якщо запит стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин із дня отримання запиту.

 

Усі відповіді на запити щодо отримання публічної інформації реєструє в журналі реєстрації запитів сектор поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю (працівник У(В)СР, відповідальний за організацію доступу до публічної інформації), при цьому індекс відповіді на запит містить позначку «ПІ». Запити на інформацію та документи щодо їх розгляду централізовано зберігаються в секторі поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю.

 

Система обліку публічної інформації

При використанні статистичної інформації посилання на ГУС обов'язкове

ІНФОГРАФІКА

Середня заробітна плата

Детальніше...

Структура реалізованої промислової продукції

Детальніше...

Індекси сільськогосподарської продукції

Детальніше...

Обсяги імпорту товарів

Детальніше...

Обсяги експорту товарів

Детальніше...

Короткі підсумки соціально-економічного становища Сумської області

 

Населення. Чисельність наявного населення Сумської області, за оцінкою, на 1 липня 2019р. становила 1074,7 тис. осіб. Упродовж січня–червня 2019р. чисельність населення області зменшилася на 6709 осіб. Природний рух населення у січні–червні 2019р. характеризується суттєвим перевищенням числа померлих над живонародженими: на 100 померлих – 34 живонароджених.

 

Субсидії населення.  У січні-липні 2019р. субсидії призначено 148,9 тис. домогосподарств. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у липні 2019р. становив 134,7 грн. Крім того, у січні–липні 2019р. 15,4 тис. домогосподарств було призначено субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 44867,7 тис.грн.

Показати все
Вийшли з друку
Для придбання друкованих видань звертатись до відділу фінансово-економічного забезпечення за адресою:
вул. Супруна, 16, к.24, м.Суми, 40481, Україна.
Телефон: 25-05-25
Показати все
© Головне управління статистики у Сумській області, 2006-2019

Зачекайте, будь-ласка!
Інформація завантажується.