Про Головне управління
Доступ до публічної інформації
Діяльність Головного управління
Публікації
Статистична інформація
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України
Анкетні опитування
Конкурс на зайняття вакантних посад
Всеукраїнський перепис населення
Юним громадянам
Статистична звітність
Оголошення
Пошук за кодом ЄДРПОУ
Пошук по сайтуКількість відвідувачів


Доступ до публічної інформації > Інформація про систему обліку

Інформація про систему обліку

 

Запити на отримання публічної інформації згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" надходять до Головного управління статистики у Сумській області (далі – ГУССО) та управлінь (відділу) статистики у районах (далі – У(В)СР) в усній або письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, факсом, телефоном, електронною поштою, що вказані на офіційному веб-сайті ГУССО в розділі "Доступ до публічної інформації".

 

Реєстрацію запитів на інформацію здійснює відділ документального забезпечення та контролю виконання (працівник У(В)СР, відповідальний за організацію доступу до публічної інформації) централізовано в міру надходження.

 

При реєстрації працівником відділу документального забезпечення та контролю виконання (працівником У(В)СР, відповідальним за організацію доступу до публічної інформації) на запиті проставляється штамп про взяття його на контроль.

 

Зареєстровані відділом документального забезпечення та контролю виконання запити на інформацію з резолюцією керівника терміново передаються для надання відповіді до сектору поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю.

 

Підготовка відповіді на запит на інформацію не перевищує 5 робочих днів із дня реєстрації запиту відділом документального забезпечення та контролю виконання (працівником У(В)СР, відповідальним за організацію доступу до публічної інформації).

 

Якщо запит стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин із дня отримання запиту.

 

Усі відповіді на запити щодо отримання публічної інформації реєструє в журналі реєстрації запитів сектор поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю (працівник У(В)СР, відповідальний за організацію доступу до публічної інформації), при цьому індекс відповіді на запит містить позначку «ПІ». Запити на інформацію та документи щодо їх розгляду централізовано зберігаються в секторі поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю.

 

Система обліку публічної інформації

При використанні статистичної інформації посилання на ГУС обов'язкове
Короткі підсумки соціально-економічного становища Сумської області

Населення. Чисельність наявного населення Сумської області, за оцінкою, на 1 липня 2017р. становила 1098,7 тис. осіб. Упродовж січня–червня 2017р. чисельність населення області зменшилася на 5809 осіб. Природний рух населення у січні–червні 2017р. характеризується суттєвим перевищенням числа померлих над живонародженими: на 100 померлих – 43 живонароджених.


Субсидії населення. З початку року субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначені 190,1 тис. домогосподарств, з них у міських поселеннях – 156,4 тис. домогосподарств, у сільській місцевості – 33,7 тис. домогосподарств. Загальна сума призначених субсидій у січні–червні 2017р. становила 102838,3 тис.грн. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у червні 2017р. становив 163,9 грн (у травні 2017р. – 221,1 грн). Крім того, у січні–червні 2017р. 25449 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з них у міських поселеннях – 5293 домогосподарствам, у сільській місцевості – 20156 домогосподарствам. Упродовж січня–червня 2017р. населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги майже 751,0 млн.грн (53,2% нарахованих за цей період сум). 

 

Ринок праці. Кількість зареєстрованих безробітних протягом липня 2017р. зменшилася на 2,7% і на кінець місяця становила 13,7 тис. осіб. Допомогу по безробіттю отримували 80,1% осіб, які мали статус безробітного. Рівень зареєстрованого безробіття по області протягом липня 2017р. зменшився на 0,06 в.п. і на кінець місяця становив 2,01% населення працездатного віку. 

 

Показати все
Вийшли з друку
Для придбання друкованих видань звертатись до відділу фінансово-економічного забезпечення за адресою:
вул. Супруна, 16, к.24, м.Суми, 40481, Україна.
Телефон: 25-05-25
Показати все
© Головне управління статистики у Сумській області, 2006-2017

Зачекайте, будь-ласка!
Інформація завантажується.