Про Головне управління
Доступ до публічної інформації
Діяльність Головного управління
Публікації
Статистична інформація
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України
Анкетні опитування
Конкурс на зайняття вакантних посад
Всеукраїнський перепис населення
Юним громадянам
Статистична звітність
Оголошення
Пошук за кодом ЄДРПОУ
Пошук по сайтуКількість відвідувачів


Доступ до публічної інформації > Інформація про систему обліку

Види інформації, яку зберігає Головне управління статистики у Сумській області та управління (відділи) статистики у районах

 

Головне управління статистики у Сумській області (далі – ГУССО) та управління (відділи) статистики у районах (далі – У(В)СР) є розпорядниками інформації, яка отримана або створена в процесі виконання ними своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, а також яка знаходиться в їх володінні.

 

Доступ до публічної інформації в ГУССО (У(В)СР) забезпечується шляхом систематичного й оперативного оприлюднення інформації в офіційних друкованих виданнях, на офіційному веб-сайті ГУССО в мережі Інтернет або в інший спосіб; надання інформації за запитами на отримання публічної інформації.

 

ГУССО (У(В)СР) на виконання вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" надає інформацію, розпорядником якої воно є і яка не потребує додаткової обробки.

 

 Публічна інформація, розпорядником якої є ГУССО (У(В)СР), є відкритою, крім випадків, установлених законом.

 

ГУССО (У(В)СР) не є розпорядником інформації за запитами щодо інформації інших органів влади України, органів державної влади інших держав, міжнародних організацій; інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або потребує створення в інший спосіб.

 

При використанні статистичної інформації посилання на ГУС обов'язкове
Короткі підсумки соціально-економічного становища Сумської області

Населення. Чисельність наявного населення Сумської області, за оцінкою, на 1 лютого 2017р. становила 1103,5 тис. осіб. Упродовж січня 2017р. чисельність населення області зменшилася на 1046 осіб. Природний рух населення у січні 2017р. характеризується суттєвим перевищенням числа померлих над живонародженими: на 100 померлих – 41 живонароджений.

 

Субсидії населенню. Упродовж січня 2017р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначені 17,8  тис. домогосподарств, з них у міських поселеннях – 14,9 тис. домогосподарств, у сільській місцевості – 2,9 тис. домогосподарств. Загальна сума призначених субсидій у січні 2017р. становила 26725,1 тис.грн. Крім того, у січні 2017р. 355 домогосподарствам було призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з них у міських поселеннях – 87 домогосподарствам, у сільській місцевості – 268 домогосподарствам. Упродовж січня 2017р. населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 148,3 млн.грн (65,1% нарахованих за цей період сум).

 

Ринок праці. Кількість зареєстрованих безробітних на кінець лютого 2017р. становила 16,6 тис. осіб. Допомогу по безробіттю отримували 81,1% осіб, які мали статус безробітного. Із загальної кількості безробітних 50,3% становили жінки. Рівень зареєстрованого безробіття по області протягом лютого 2017р. збільшився на 0,09 в.п. і на кінець місяця становив 2,40% населення працездатного віку.

 

Показати все
Вийшли з друку
Для придбання друкованих видань звертатись до відділу фінансово-економічного забезпечення за адресою:
вул. Супруна, 16, к.24, м.Суми, 40481, Україна.
Телефон: 25-05-25
Показати все
© Головне управління статистики у Сумській області, 2006-2017

Зачекайте, будь-ласка!
Інформація завантажується.