Про Головне управління
Доступ до публічної інформації
Діяльність Головного управління
Нормативно-правова база
Публікації
Соціально-економічне становище регіону
Статистична інформація
Всеукраїнський перепис населення
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Анкетні опитування
Конкурс на зайняття вакантних посад
Юним громадянам
Оголошення
Пошук по сайту

Кількість відвідувачів


Оголошення

Для користувачів статистичної інформації

  

Шановні користувачі!


Ураховуючи ситуацію, що склалася у зв’язку з військовою агресією росії проти України за підтримки білорусі наведену у файлі інформацію буде оприлюнено після завершення  терміну для подання статистичної та фінансової звітності, встановленого Законом України  "Про захист інтересів суб`єктів подання звітності та інших документів у період дії  воєнного стану або стану війни».

Дякуємо за розуміння.

 

_______________________________________________

 

 

Спостереження за змінами цін (тарифів) на споживчі товари (послуги), починаючи з даних за січень 2022 року, здійснюються відповідно до Методологічних положень державного статистичного спостереження «Зміни цін (тарифів) на споживчі товари (послуги)», затверджених наказом Держстату від 16.12.2021 № 310 зі змінами (розміщені на офіційному вебсайті Держстату (www.ukrstat.gov.ua) у розділі «Методологія та класифікатори»/«Статистична методологія»/«Економічна статистика»/«Ціни»).

 

Вагова структура для розрахунку ІСЦ базується на даних національних рахунків щодо витрат домогосподарств на кінцеве споживання на рівні розділів, груп і класів за Класифікацією індивідуального споживання за цілями. Для подальшого розподілу використовується деталізована інформація щодо споживчих грошових витрат домогосподарств за результатами обстежень умов життя домогосподарств: розміщені на офіційному вебсайті Держстату (www.ukrstat.gov.ua) у розділі «Статистична інформація»/«Економічна статистика»/«Ціни»/«Індекси споживчих цін (інфляція)»/«Вагова структура для розрахунку ІСЦ»/«Вагова структура для розрахунку ІСЦ за Класифікацією індивідуального споживання за цілями за 2021 рік (чинна)».

 ________________________________________________________

 

Органи державної статистики розширюють канали комунікації з користувачами. Для вашої зручності Головне управління статистики у Сумській області створило Вайбер-спільноту «Сумистат користувачам».


Приєднуйтесь:

https://bit.ly/3A6PGMs

                                             

 

Ми забезпечимо оперативну комунікацію з учасниками спільноти. Ви зможете ставити запитання, отримувати роз’яснення фахівців, дізнаватися про терміни оприлюднення інформації, випуску статистичних видань тощо.

 

________________________________________________________

 

До уваги користувачів ЄДРПОУ

Інформуємо, що 09 березня 2021 року набув чинності наказ Державної служби статистики від 02 листопада 2020 року № 312 "Про затвердження Змін до Положення про порядок і умови користування даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України", зареєстрований у Міністерстві юстиції 22 лютого 2021 року за № 224/35846.

  ________________________________________________________

 

З 1 липня 2020 року запроваджено в дію нову версію Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД), яка затверджена Законом України від 4 червня 2020 року № 674-IX "Про митний тариф України".

Ураховуючи викладене, з метою коректного відображення інформації у таблицях на рівні 4-8 знаків УКТЗЕД, публікація таблиці "Зовнішня торгівля окремими видами товарів за країнами світу" на офіційному вебсайті Держстату (www.ukrstat.gov.ua) здійснюватиметься двома масивами: І півріччя 2020 року (щомісячно наростаючим підсумком) та ІІ півріччя 2020 року (також щомісячно наростаючим підсумком), а саме за липень, липень-серпень, липень-вересень, липень-жовтень, липень-листопад та липень-грудень цього року.

 ________________________________________________________

У зв`язку із переглядом Національним банком даних щодо прямих інвестицій за період 2015–2019 роки (https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniybank-udoskonalyuye-obchislennya-statistiki-pryamih-inozemnih-investitsiy) та їх оприлюдненням 30 червня 2020   року на вебсайті Національного банку дані державного статистичного спостереження щодо інвестицій зовнішньоекономічної діяльності за період 01 січня 2016 року – 31 грудня 2019 року неактуальні

З І кварталу 2020 року єдиним відповідальним за поширення даних про прямі інвестиції є Національний банк (https://bank.gov.ua/ua/statistic/sectorexternal/data-sector-external#1)."


При використанні статистичної інформації посилання на ГУС обов'язкове
© Головне управління статистики у Сумській області, 2006-2024

Зачекайте, будь-ласка!
Інформація завантажується.