Про Головне управління
Доступ до публічної інформації
Діяльність Головного управління
Нормативно-правова база
Публікації
Статистична інформація
Всеукраїнський перепис населення
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Анкетні опитування
Конкурс на зайняття вакантних посад
Юним громадянам
Статистична звітність
Оголошення
Пошук за кодом ЄДРПОУ
Пошук по сайту


Кількість відвідувачів


Публікації > Прес-випуски

Прес-випуск "Про проведення обстеження умов життя домогосподарств"

 

Одним з напрямів роботи Державної служби статистики України є збір об’єктивної інформації стосовно життєвого рівня домогосподарств, у тому числі для дослідження ефективності програм соціального захисту.

 

У листопаді 2017р. органами державної статистики в усіх регіонах країни, у тому числі у Cумській області, розпочнеться відвідування домогосподарств, відібраних для участі в обстеженні умов їхнього життя упродовж 2018р.  Адреси домогосподарств були відібрані випадково, враховуючи лише   ознаку територіального розташування і таким чином кожне домогосподарство мало рівну вірогідність бути залученим до обстеження.

 

Для того, щоб це дослідження пройшло успішно, дуже важливо, щоб усі, хто був відібраний, узяли в ньому участь. Саме це сприятиме кращому усвідомленню поточної ситуації та проблем у нашому суспільстві. Обстеження кожної сім’ї, що увійшла до вибірки, триває протягом року. Враховуючи той факт, що ця робота є дуже важливою, незначний час, витрачений на неї сім’ями, які будуть співпрацювати з органами державної статистики, буде оплачуватися.

 

Вся отримана від родини інформація буде мати виключно конфіденційний характер і використовуватиметься тільки у зведеному вигляді у статистичних цілях. Ця інформація не буде подаватися ні в податкові органі, ні в будь-які інші організації. Таємність наданої населенням інформації гарантується законами України «Про державну статистику», «Про інформацію» та «Про захист персональних даних», за порушення вимог яких працівники органів статистики несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

При відвідуванні домогосподарства фахівець з інтерв’ювання зобов’язаний пред’явити своє посвідчення працівника Головного управління статистики у Сумській області. Додаткову інформацію стосовно обстеження можна отримати безпосередньо у фахівця з інтерв’ювання або у Головному управлінні статистики за телефонами: (0542) 25-00-68, 25-20-38.

При використанні статистичної інформації посилання на ГУС обов'язкове

ІНФОГРАФІКА

Середня заробітна плата

Детальніше...

Структура реалізованої промислової продукції

Детальніше...

Індекси сільськогосподарської продукції

Детальніше...

Обсяги імпорту товарів

Детальніше...

Обсяги експорту товарів

Детальніше...

Короткі підсумки соціально-економічного становища Сумської області

 

Населення. Чисельність наявного населення Сумської області, за оцінкою, на 1 травня 2019р. становила 1076,8 тис. осіб. Упродовж січня–квітня 2019р. чисельність населення області зменшилася на 4576 осіб. Природний рух населення у січні–квітні 2019р. характеризується суттєвим перевищенням числа померлих над живонародженими: на 100 померлих – 33 живонароджених.


Субсидії населення. У січні-травні 2019р. субсидії призначено 132,1 тис. домогосподарств. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у травні 2019р. становив 69,9 грн. Крім того, у січні–травні 2019р. 14,3 тис. домогосподарств було призначено субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 41920,1 тис.грн.

Показати все
Вийшли з друку
Для придбання друкованих видань звертатись до відділу фінансово-економічного забезпечення за адресою:
вул. Супруна, 16, к.24, м.Суми, 40481, Україна.
Телефон: 25-05-25
Показати все
© Головне управління статистики у Сумській області, 2006-2019

Зачекайте, будь-ласка!
Інформація завантажується.