Про Головне управління
Доступ до публічної інформації
Діяльність Головного управління
Нормативно-правова база
Публікації
Статистична інформація
Всеукраїнський перепис населення
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Анкетні опитування
Конкурс на зайняття вакантних посад
Юним громадянам
Статистична звітність
Оголошення
Пошук за кодом ЄДРПОУ
Пошук по сайту


Кількість відвідувачів


Публікації > Прес-випуски

Вийшов прес-випуск "Про проведення обстеження умов життя домогосподарств"


Обстеження  умов життя домогосподарств є унікальним джерелом для комплексного дослідження рівня життя населення в цілому та окремих його груп, аналізу питань бідності, розрахунку макроекономічних показників, зокрема, індексу споживчих цін, аналізу ефективності та адресного характеру системи соціального захисту тощо.

 

У листопаді 2016 року розпочнеться відвідування домогосподарств, відібраних  для участі в обстеженні умов їхнього життя упродовж 2017 року. Відбір домогосподарств здійснювався лише за ознакою територіального розташування і таким чином, кожне домогосподарство мало рівну вірогідність бути залученим до обстеження. Органи держаної статистики запрошують населення до співробітництва і запевняють, що вся отримана від будь-якої родини інформація матиме суто конфіденційний характер і буде використовуватися лише у зведеному вигляді у статистичних цілях. При першому відвідуванні домогосподарства особа, яка проводить опитування, зобов’язана пред’явити своє посвідчення працівника органу державної статистики.

 

Таємність наданої населенням інформації гарантується Законами України «Про державну статистку», «Про інформацію» та «Про захист персональних даних», за порушення вимог яких працівники органів статистики несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.

 

Додаткову інформацію стосовно участі в обстеженні можна отримати у відділі обробки даних вибіркових обстежень населення Головного управління статистики у Сумській області (м.Суми, вул. Супруна, 16, кім. 33, тел. 25-00-68).

Архів
2019
2018
2017
2016
2015
При використанні статистичної інформації посилання на ГУС обов'язкове

ІНФОГРАФІКА

Середня заробітна плата

Детальніше...

Структура реалізованої промислової продукції

Детальніше...

Індекси сільськогосподарської продукції

Детальніше...

Обсяги імпорту товарів

Детальніше...

Обсяги експорту товарів

Детальніше...

Короткі підсумки соціально-економічного становища Сумської області

 

Населення. Чисельність наявного населення Сумської області, за оцінкою, на 1 квітня 2019р. становила 1078,0 тис. осіб. Упродовж січня–березня 2019р. чисельність населення області зменшилася на 3467 осіб. Природний рух населення у січні–березні 2019р. характеризується суттєвим перевищенням числа померлих над живонародженими: на 100 померлих – 33 живонароджених.


Субсидії населення. У січні-квітні 2019р. субсидії призначено 43,9 тис. домогосподарств. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у квітні 2019р. становив 251,3 грн. Крім того, у січні–квітні 2019р. 13,6 тис. домогосподарств було призначено субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 39730,8 тис.грн.

Показати все
Вийшли з друку
Для придбання друкованих видань звертатись до відділу фінансово-економічного забезпечення за адресою:
вул. Супруна, 16, к.24, м.Суми, 40481, Україна.
Телефон: 25-05-25
Показати все
© Головне управління статистики у Сумській області, 2006-2019

Зачекайте, будь-ласка!
Інформація завантажується.