Про Головне управління
Доступ до публічної інформації
Діяльність Головного управління
Нормативно-правова база
Публікації
Статистична інформація
Всеукраїнський перепис населення
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Анкетні опитування
Конкурс на зайняття вакантних посад
Юним громадянам
Статистична звітність
Оголошення
Пошук за кодом ЄДРПОУ
Пошук по сайту


Кількість відвідувачів


Публікації > Прес-випуски

Вийшов прес-випуск "До Дня хіміка"

Кожного року наприкінці травня своє професійне свято відзначають працівники хімічної промисловості. Хімічній промисловості належить одне з провідних місць серед видів промислової діяльності області.


Головне управління статистики інформує, що у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції за 2015р. проти 2014р. випуск продукції зріс на 42%. Обсяг реалізації промислової продукції в цій галузі за 2015р. склав 3495 млн.грн, що становить 11% загальнообласного обсягу реалізованої продукції.


Підприємствами за минулий рік було освоєно 104 млн.грн капітальних інвестицій (11% загального обсягу вкладень у промисловість області), виробництво 13 видів інноваційної продукції та впроваджено 9 нових технологічних процесів. Реалізовано інноваційної продукції на 1028 млн.грн.

 

Сьогодні підприємства хімічної індустрії пропонують як споживачам України, так і за її межами, найрізноманітнішу продукцію – мінеральні добрива, лакофарбові вироби, кислоти, засоби мийні та для чищення, вироби з пластмаси і багато іншої продукції, яка користується попитом.

 

На підприємствах цього виду діяльності зайнято близько 9 тис. осіб, або кожний сьомий працівник промисловості області (понад 40% складають жінки). Середня заробітна плата у хімічній галузі за 2015 рік становила 3272 грн, що більше на 15% порівняно з 2014 роком.


Заслужено здобули репутацію лідерів хімічної індустрії нашої області такі підприємства, як ПАТ «Сумихімпром», Казенне підприємство «Шосткинський казенний завод «Імпульс», ПАТ «Шосткинський завод хімреактивів», Філія ТОВ «Імпульс», ТОВ ВП «Полісан», ТОВ «Андрекс», ТОВ «Кловін Україна».

 

Тож щиро вітаємо працівників хімічної галузі з професійним святом і сподіваємось, що вони і надалі забезпечуватимуть вагомий внесок в економічний розвиток нашого регіону.

Архів
2019
2018
2017
2016
2015
При використанні статистичної інформації посилання на ГУС обов'язкове

ІНФОГРАФІКА

Середня заробітна плата

Детальніше...

Структура реалізованої промислової продукції

Детальніше...

Індекси сільськогосподарської продукції

Детальніше...

Обсяги імпорту товарів

Детальніше...

Обсяги експорту товарів

Детальніше...

Короткі підсумки соціально-економічного становища Сумської області

 

Населення. Чисельність наявного населення Сумської області, за оцінкою, на 1 лютого 2019р. становила 1080,0 тис. осіб. Упродовж січня 2019р. чисельність населення області зменшилася на 1385 осіб. Природний рух населення у січні 2019р. характеризується суттєвим перевищенням числа померлих над живонародженими: на 100 померлих – 30 живонароджених.


Субсидії населення. У січні-лютому 2019р. субсидії призначено 26,9 тис. домогосподарств. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у лютому 2019р. становив 797,9 грн. Крім того, у січні–лютому 2019р. 271 домогосподарству було призначено субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, на загальну суму 854,3 тис.грн.

Показати все
Вийшли з друку
Для придбання друкованих видань звертатись до відділу фінансово-економічного забезпечення за адресою:
вул. Супруна, 16, к.24, м.Суми, 40481, Україна.
Телефон: 25-05-25
Показати все
© Головне управління статистики у Сумській області, 2006-2019

Зачекайте, будь-ласка!
Інформація завантажується.