Про Головне управління
Доступ до публічної інформації
Діяльність Головного управління
Нормативно-правова база
Публікації
Статистична інформація
Всеукраїнський перепис населення
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)
Анкетні опитування
Конкурс на зайняття вакантних посад
Юним громадянам
Статистична звітність
Оголошення
Пошук за кодом ЄДРПОУ
Пошук по сайту


Кількість відвідувачів


Публікації > Прес-випуски

Вийшов прес-випуск "Зовнішня торгівля Сумської області за 2015р."


За оперативними даними Головного управління статистики у Сумській області та за інформацією Держмитслужби України експортні відвантаження товарів підприємств та організацій області за 2015р. становили 607 млн.дол. США, імпортні надходження – 404 млн.дол. США і склали відповідно 82% і 73% до обсягів попереднього року.

       

Зовнішньоторговельні операції здійснювались з партнерами з 101 країни світу. Експортувались товари до 87 країн, імпортувались – із 83.

 

Найвагоміші експортні поставки були спрямовані до Російської Федерації, Туреччини, Білорусі, Об`єднаних Арабських Еміратів, Казахстану, Німеччини, Італії, Румунії; імпортні надходження – із Російської Федерації, Німеччини, Китаю, Італії, Гани, Польщі, Білорусі.

 

Порівняно з 2014р. в експорті та імпорті товарів скоротились відвантаження переважної більшості товарів, найбільше – машин механічних, какао та продуктів з нього, чорних металів. Зростання експорту спостерігалось у поставках зернових культур, різних харчових продуктів; імпорту – у надходженнях текстилю та виробів з нього, взуття, екстрактів дубильних та барвників.

 

За оперативними даними Головного управління статистики у Сумській області у 2015р. обсяги експорту послуг становили 37 млн.дол. США, імпорту –66 млн.дол. США, що склало відповідно 85% і 136% до обсягів 2014р.

 

Зовнішньоторговельні операції послугами Сумщина здійснювала з партнерами із 100 країн світу.

 

Серед основних країн-партнерів були Російська Федерація, Швейцарія, Об`єднані Арабські Емірати, Нідерланди, Казахстан та Азербайджан.

 

Найбільшу питому вагу у загальному обсязі експорту послуг складали ділові послуги (26%), імпорту – послуги, пов`язані з фінансовою діяльністю – (43%).

 

Скорочення експорту послуг відбулось за рахунок послуг з ремонту та будівництва. Водночас спостерігалось збільшення експорту транспортних послуг. Зростання імпорту послуг було забезпечене в основному за рахунок послуг, пов`язаних з фінансовою діяльністю та ділових послуг.

Архів
2019
2018
2017
2016
2015
При використанні статистичної інформації посилання на ГУС обов'язкове

ІНФОГРАФІКА

Середня заробітна плата

Детальніше...

Структура реалізованої промислової продукції

Детальніше...

Індекси сільськогосподарської продукції

Детальніше...

Обсяги імпорту товарів

Детальніше...

Обсяги експорту товарів

Детальніше...

Короткі підсумки соціально-економічного становища Сумської області

 

Населення. Чисельність наявного населення Сумської області, за оцінкою, на 1 квітня 2019р. становила 1078,0 тис. осіб. Упродовж січня–березня 2019р. чисельність населення області зменшилася на 3467 осіб. Природний рух населення у січні–березні 2019р. характеризується суттєвим перевищенням числа померлих над живонародженими: на 100 померлих – 33 живонароджених.


Субсидії населення. У січні-квітні 2019р. субсидії призначено 43,9 тис. домогосподарств. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у квітні 2019р. становив 251,3 грн. Крім того, у січні–квітні 2019р. 13,6 тис. домогосподарств було призначено субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на загальну суму 39730,8 тис.грн.

Показати все
Вийшли з друку
Для придбання друкованих видань звертатись до відділу фінансово-економічного забезпечення за адресою:
вул. Супруна, 16, к.24, м.Суми, 40481, Україна.
Телефон: 25-05-25
Показати все
© Головне управління статистики у Сумській області, 2006-2019

Зачекайте, будь-ласка!
Інформація завантажується.