Про Головне управління
Доступ до публічної інформації
Діяльність Головного управління
Публікації
Статистична інформація
Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України
Анкетні опитування
Конкурс на зайняття вакантних посад
Всеукраїнський перепис населення
Юним громадянам
Статистична звітність
Оголошення
Пошук за кодом ЄДРПОУ
Пошук по сайтуКількість відвідувачів


Шановні респонденти!

Головне управління статистики у Сумській області запрошує Вас
 до подання державної статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді

 

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє, що в органах державної статистики України функціонує система електронної звітності. Основна мета впровадження системи приймання електронної звітності – спрощення для респондентів процедури подання державної статистичної та фінансової звітності.

 

 Переваги системи електронної звітності:

-оперативність та гарантія доставки електронної звітності;
-економія часу у процесі подання звітності;
-приймання звітності цілодобово;
-захист електронних звітів;
-поданий електронний звіт з електронним цифровим підписом не потребує надання паперової копії;
-зменшення кількості помилок респондентів за рахунок первинного контролю при заповненні електронних форм згідно з вимогами;
-можливість отримання роздрукованої версії заповненого статистичного звіту;
-оперативне та своєчасне оновлення форм статистичної звітності.

 

Звітування до органів державної статистики в електронному вигляді здійснюється у відповідності до Порядку подання електронної звітності до органів державної статистики, який затверджено наказом Держкомстату від 12.01.2011 № 3 та зареєстровано у Міністерстві юстиції України 29.03.2011 за № 408/19146.

 

Для здійснення звітування в електронному вигляді
до органів державної статистики респонденту необхідно мати:


-програмне забезпечення для формування звітності в електронному вигляді у визначеному Держстатом України форматі з вбудованим надійним засобом електронного цифрового підпису;

-доступ до мережі Інтернет та можливість відправлення/приймання електронних повідомлень за допомогою електронної пошти;

-чинні посилені сертифікати відкритих ключів, сформованих акредитованим центром сертифікації ключів для уповноважених посадових осіб респондента, підписи яких є обов’язковими для звітності на папері.

 Електронною адресою приймального шлюзу системи електронної звітності Держстату України є e-mail: elzvit@ukrstat.gov.ua.

Нормативно-правові документи, відомості для здійснення електронного звітування до органів державної статистики, перелік форм звітності, які можуть подаватись респондентами в електронному вигляді, оприлюднені на офіційних веб-сайтах Державної служби статистики України за адресою http://www.ukrstat.gov.ua/ та Головного управління статистики у Сумській області за адресою http://sumy.ukrstat.gov.ua  у розділі "Електронна звітність".


УВАГА! У зв’язку з перенавантаженням поштового серверу і приймального шлюзу системи електронної звітності, яке зазвичай відбувається в останній день подання квартальної та річної статистичної і фінансової звітності, можливі технічні проблеми із вчасною доставкою електронної звітності та квитанцій. З метою уникнення вищезазначених проблем рекомендуємо Вам відправляти електронну звітність завчасно, а не в останній день її подання.

 

НАГАДУЄМО!

Неподання органам державної статистики даних для проведення державних статистичних спостережень або подання їх із запізненням підпадає під дію ст.186-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

За консультаціями щодо подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді можна звернутися до управління інформаційних технологій за телефонами: (0542) 25 20 84

При використанні статистичної інформації посилання на ГУС обов'язкове

ІНФОГРАФІКА

Середня заробітна плата

Детальніше...

Структура реалізованої промислової продукції

Детальніше...

Індекси сільськогосподарської продукції

Детальніше...

Зовнішня торгівля товарами

Детальніше...

Короткі підсумки соціально-економічного становища Сумської області

 

Населення. Чисельність наявного населення Сумської області, за оцінкою, на 1 грудня 2017р. становила 1095,1 тис. осіб. Упродовж січня–листопада 2017р. чисельність населення області зменшилася на 9373 особи. Природний рух населення у січні–листопаді 2017р. характеризується суттєвим перевищенням числа померлих над живонародженими: на 100 померлих – 46 живонароджених.


Субсидії населення. У січні-листопаді 2017р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначені 365,1 тис. домогосподарств, з них у міських поселеннях – 270,2 тис. домогосподарств, у сільській місцевості – 94,9 тис. домогосподарств. Загальна сума призначених субсидій у січні–листопаді 2017р. становила 125935,0 тис.грн. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у листопаді 2017р. становив 475,4 грн. Крім того, у січні–листопаді 2017р. 30116 домогосподарствам було  призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з них у міських поселеннях – 6395 домогосподарствам, у сільській місцевості – 23721 домогосподарствам. Упродовж січня–листопада 2017р. населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги 1196,7 млн.грн (59,3% нарахованих за цей період сум). 

 

Показати все
Вийшли з друку
Для придбання друкованих видань звертатись до відділу фінансово-економічного забезпечення за адресою:
вул. Супруна, 16, к.24, м.Суми, 40481, Україна.
Телефон: 25-05-25
Показати все
© Головне управління статистики у Сумській області, 2006-2018

Зачекайте, будь-ласка!
Інформація завантажується.